Онлайн курс "Кар'єра флорист"

від засновниці школи флористики та декору UFS
Шквір Катерини
Онлайн курс "Кар'єра флорист" є поєднанням мого багаторічного досвіду від роботи у квіткових магазинах Німеччини та України до відкриття власної студії флористики та школи. Це збірка всієї необхідної інформації, якої мені бракувало на початку мого шляху у квітковому бізнесі і яку я вже отримала після років роботи, десяток помилок та тисячі списаних квітів.

Програма курсу розписана на 41 відео, у яких я старалась по максимуму дати всю ту інформацію, яка необхідна для старту роботи флористом. Теорія та практичні заняття до кожного уроку прописувались на основі відгуків сотень учениць, які пройшли цей курс офлайн.

Кожен урок знятий на професійну камеру з різних ракурсів, щоб ви змогли побачити та навчитись кожній деталі. Тривалість відео комфортна для сприйняття 2-20 хв.

До кожного уроку ви отримаєте інструкцію щодо підготовки до заняття, контакти гуртівень та магазинів з необхідними матеріалами для флористів, а також домашнє завдання, яке закріпить ваші знання з проглянутого відео.


lviv flower school
Окупність курсу:
1 місяць роботи флористом
Флорист заробляє в середньому 10-30 тис грн за місяць
Від 5 до 20 проданих букетів у власному магазині
Це робота магазину 1-5 днів
Від 2 до 5 проданих весільних букетів
Це робота з декількома нареченими
Оберіть план навчання
Базовий
6900 грн


- 41 попередньо записаних відео, які ви можете переглядати протягом 3 місяців;
- доступ до спільноти флористів України, у якій ви можете обмінюватись досвідом, питати поради або слідкувати за новими вакансіями флориста;
- контакти гуртівень та магазинів для закупки квітів, матеріалів та інструментів;
- отримаєте додатково 20 чек-листів до занять.
Замовити
VIP пакет
18900
- 41 попередньо записаних відео, які ви можете переглядати протягом 12 місяців;
- доступ до закритої спільноти флористів України, у якій ви можете обмінюватись досвідом, питати поради або слідкувати за новими вакансіями флориста;
- контакти гуртівень та магазинів для закупки квітів, матеріалів та інструментів;
- отримаєте додатково 20 чек-листів до занять;
- 2 індивідуальні онлайн-консультації тривалістю по 45 хвилин з викладачкою курсу Катериною Шквір (засновниця школи) у прямому ефірі(формат питання-відповідь);
- перевірка виконання домашнього завдання та індивідуальний зворотній зв'язок з викладачкою курсу - 3 місяця;
- бокс зі всіма необхідними інструментами;
- сертифікат про проходження в електронному та друкованому виглядах.


Замовити
Додаткова послуга для ще більш комфортного проходження курсу - ми можемо скласти бокс зі всіма необхідними матеріалами та інструментами, які необхідні для навчання (окрім квітів). Вартість такого боксу 3500 грн. Це зекономить ваш час на пошук всіх матеріалів та кошти.
Програма курсу та план занять навчання
41 урок, тривалістю від 2 до 20 хв
Додаткові навчальні відео

Після закінчення курсу ви отримуєте сертифікат, який свідчить про те, що ви пройшли курси у нашій школі. Проте, у нас є додаткова послуга - СЕРТИФІКАТ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ.
Вартість - 350 грн.

Виникли питання ?
НАПИШІТЬ НАМ
Викладач
 • Шквір Катерина
  Засновниця та викладачка у Ukrainian Flower School
  Викладачка, з якою ви пізнаєте мистецтво сучасної флористики, отримаєте всі необхідні базові знання та фундамент практичних навичок для початку вашої кар'єри у квітковому бізнесі. Засновниця Ukrainian Flower School та Lviv Flower Studio, яка розпочала свій шлях флористки з Німеччини у квітковому магазині, а з 2018 року веде успішний флористичний бізнес у Львові.
Роботи наших учениць з онлайн-курсу
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Jason
Photo by Sven
Photo by Ed
Більше відгуків на нашій сторінці інстаграм
 • Катя, для мене початківця у сфері флористики отримала корисну інформацію. В першу чергу звичайно красиву. Квіти- це краса! Дякую за цікавий курс і за знайомство! Дякую за позитив! Бажаю вам бути в центрі всіх флористичних новинок, натхнення, успіхів та процвітання!
  Оксана м Тернопіль
 • Спасибо за прекрасный вечер обучение. Приятно было с вами пообщаться. Я сделала правильный выбор
  Елена м Виноградів
 • Катя, я дуже вам дякую! Ви добре знаєте свою справу, маєте гарний флористичний смак та вмієте доступно викладати свої знання. Було чітко по суті та зрозуміло. Мені залишається тільки втілювати ці знання у своєму житті. І ні грам не шкодую що потратила свої кошти та час на цей курс! Бажаю успіхів LFS!
  Надія Федорів м Калуш
Залишайте заяку на курс!
Заповніть форму на участь та наш менеджер зв'яжеться з вами
Made on
Tilda