Як заробити на 14 лютого
Секретні рецепти LFS та наших клієнтів з України та всього світу
Отримай ексклюзивні знання - всього за $99!
У цьому курсі ви отримаєте практичні кроки,
які точно допоможуть збільшити ваші продажі
на це свято
Для кого цей курс:
Без досвіду
Ми детально показуємо як збирати основні види флористичних виробів. Ви зможете їх без проблем повторити
Початківець
Зрозумієте логіку та структуру букетів та композицій. Вдосконалите ваші практичні вміння та відкриєте для себе нові прийоми та техніки
Досвідчений професіонал або власник
Отримаєте готові рецепти наших найуспішніших букетів та композицій. Додатково лекція про те як стати №1 по продажам на це свято
Програма курсу
6 уроків, тривалістю до 40 хв кожне
Записуйтесь на курс! До зустрічі!
Заповніть форму на участь та наш менеджер зв'яжеться з вами
Викладачки курсу
Майстрині своєї справи з багаторічним досвідом
 • Шквір Катерина
  засновниця Lviv Flower School
  Катерина засновниця Lviv Flower School та Lviv Flower Studio, яка розпочала свій шлях флористки з Німеччини у квітковому магазині, а з 2018 року веде флористичний бізнес у Львові. Викладачка курсів "Кар'єра флорист" та "Трендова флористика. Підвищення кваліфікації". Проводить індивідуальні бізнес консультації та зустрічі на прокачку вашого бізнесу.
 • Ждан Анастасія
  Маркетологиня у Lviv Flower School
  Маркетологиня, з досвідом роботи у різних сферах бізнесу понад 5 років, у яких показувала вражаючі результати. Відповідальна за загальну маркетингову стратегію розвитку школи та студії. Також допоможе налагодити та вдосконалити маркетинг у вашому бізнесу на індивідуальних консультаціях.
 • Самарська Марія
  Керівник студії LFS та викладачка у Lviv Flower School
  Марія дуже привітлива, талановита та старанна дівчина. У 2022 році у листопаді пройшла груповий базовий курс у LFS "Кар'єра флорист" і стала частиною нашої команди. Вона є куратором онлайн курсу "Карʼєра флорист", а також однією з викладачів офлайн курсів "Карʼєра флорист", "Весільна флористика для початківців" та "Трендова флористика. Підвищення кваліфікації". Завдяки своїм лідерським якостям та відповідальності стала керівником студії LFS.
 • Оксана Плетюк
  Флористка у Lviv Flower School
  Оксана пунктуальна, талановита та комунікабельна дівчина. Пройшла груповий базовий курс LFS «Кар'єра флорист» у березні 2023 року, відтоді захоплюється флористикою, працює та навчається новому в нас у студії.
Made on
Tilda