HR для квіткових магазинів
Довірте пошук вашої ідеальної команди нашим спеціалістам
Що це за програма та для чого вона вашому квітковому магазину?
На сьогоднішній день сфера флористики стрімко розвивається, набирає нових обертів, відкриваються нові магазини, а більш досвідчені постійно підвищують свою кваліфікацію. При таких темпах та великій конкуренції вам необхідно мати команду професійних, сильних флористів. Та у разі виходу працівниці у декрет або ж звільнення - швидко та без стресів для вашого бізнесу знайти нову людину на її місце. На це і спрямована наша програма "HR для квіткових магазнів", яка забезпечить ваш магазин працівниками, візьме на себе всі обов'язки щодо оформлення, ведення та підтримування рівня професійності ваших працівників.


Ми школа флористики LFS, яка існує у Львові з 2018 року і за цей час випустили більше 500 учениць зі всієї України та інших країн. Наші учениці відкривають власні квіткові або ж працюють флористами. І ми забезпечили кваліфікованими працівниками вже десятки магазинів. Тому ви можете повністю довірити пошук вашої ідеальної команди нам.
Що включає програма
1
Пошук та підбір працівників
Пошук та підбір персоналу для вашого квіткового магазину.
2
Стажування та навчання
Ми беремо на себе всі обов'язки по стажуванню, навчанню, вивченню всіх нюансів продаж у квіткових, ведення обліку по квітах та іншим навичкам, які необхідні флористу.
3
Оформлення, звільнення та заміна
У разі декрету чи звільнення працівника - ми подбаємо про швидку заміну, щоб не порушувати процеси у вашому бізнесі. А також візьмемо на себе частину з оформленням та підписанням договорів.
4
Перекваліфікація
Раз в пів року ми підвищуємо кваліфікацію ваших працівників, пропрацьовуємо помилки та вивчаємо актуальні тренди.
Наша школа у цифрах
З 2018 року ми
500+
випустили більше 500 учнів зі всієї України та ближніх країн
10
відкрились 7 магазинів під нашим керівництвом та консультаціями
60+
більше 50 випускниць нашої школи працює на даний час у квіткових магазинах
Вартість участі у програмі
Наші послуги коштують як місячна зарплата працівника, якого ми для вас підберемо. А отже немає сталої ставки і все залежить від рівня кваліфікації, посади та специфіки вашого квіткового.
1/2 вартості
Половину вартості ви оплачуєте на початку роботи з нами, ми складаємо терміни, критерії та враховуємо всі ваші побажання щодо працівника.
повна вартість
Решту розрахунку проводиться лише після того як флористка пропрацювала у вас мінімум місяць і затвердилась у колективі.
Заявка для консультації
Заповніть заявку та наш менеджер зв'яжеться з вами для консультації
Made on
Tilda